התחדשות עירונית

בשנים האחרונות, הביקוש והאטרקטיביות של פרויקטים מתחום ההתחדשות העירונית הולכים וצוברים תאוצה, וכמעט בכל קרן רחוב ניתן לראות בניין שעובר תמ"א  38 או פינוי בינוי. מורכבתם המשפטית של הפרויקטים הללו, מייצרת צורך לקבלת ייעוץ משפטי מקצועי, אמין ואישי.

עורכי הדין במשרדנו מעניקים ליווי משפטי אשר נעשה בהתאם לכל פרויקט, לייחודיות ולצרכים הספציפיים של לקוחותינו.

משרדנו מעניק ליווי משפטי בפרויקטים של "תמא 38" ו-"פינוי בינוי", הן מהצד של הדיירים והן מצד היזמים בכל רחבי הארץ, לרבות: בתל אביב, חיפה, גבעתיים, רמת גן, חדרה וכו'.

ליווי הן של דיירים והן של יזמים מאפשר לנו לקבל זוויות ראיה רחבה יותר ומעמיקה לקידום הפרויקטים, תוך הבנה של הצרכים של כל גורם בפרויקט, מה שמסייע לקידום הפרויקטים באופן מהיר ויעיל יותר.

תחום ההתחדשות העירונית הוא תחום מורכב, שדורש סנכרון ושיתוף פעולה בין גורמים שונים, כגון: דיירים, יזמים, קבלנים, עיריות ורשויות מקומיות וכו'. הצלחת הפרויקט תלויה מאוד בשיתוף פעולה זה, ופרויקטים רבים נפגעים בגלל חוסר היכולת של הגורמים השונים לעבוד יחדיו במשותף.

משרדנו ניחן ביכולת לתאם בין כל הגורמים הללו בעדינות וברגישות, תוך דאגה לאינטרסים של לקוחותינו בצורה המיטבית. עורכי הדין של המשרד בעלי ניסיון ומחשבה יצרתית במציאת פתרונות לסוגיות רבות שעולות במהלך הפרויקט, לרבות סוגיות מיסוי, רגולציה מקומית, תכנון ובניה וכו'.

עורכי הדין של משרדנו מעניקי ליווי אישי וצמוד מראשית הפרויקט ועד לסיומו, והייעוץ שהם מעניקים ללקוחות נוגע לכל עניין שעולה במסגרת הפרויקט ועוד הרבה מעבר.

שאלות? השאירו פרטים ונשמח לעזור