הקמה ופירוק של חברות בארץ ובחו"ל

רישום חברה מצריך דיוק רב וניסיון בעבודה מול רשם החברות. משרדנו מתמחה בהקמת חברות בארץ ובחו"ל באופן מהיר ויעיל ביותר, תוך מתן ייעוץ מדויק ומפורט לגבי המבנה המשפטי המומלץ ביותר עבורכם. 

להלן המסמכים הנדרשים לרישום חברה בישראל ברשם החברות:

  1. הצהרות דירקטורים ובעלי מניות מאומתים ע"י עורך דין.
  2. תקנון ראשוני של החברה, מאומת ע"י עורך דין, בה יצוין בין השאר, ההון המונפק והרשום של החברה, המטרות של החברה, מי יהיו בעלי המניות בה, כמות וסוג המניות בחברה, הזכויות והחובות של בעלי המניות בחברה. 
  3. הוספת קבלה על תשלום אגרת הרישום.

על מנת לייעל את התהליך נשלים את הרישום עבורכם באופן מקוון, באמצעות אתר משרד המשפטים. 

בנוסף, משרדנו מתמחה בהקמת תאגידים בחו"ל, פרקטיקה שהולכת ונהיית נפוצה יותר ויותר. אחת הסיבות העיקריות להקמת תאגיד בחו"ל, היא הטבות המס השונות שניתנות בחלק מהמדינות, מה שהופך את הקמתה למשתלמת וכדאית. בין המדינות שמוכרות כמקלטי מס נמנות: קפריסין, איי הבתולה, ארה"ב, איי הבתולה וכו'. 

משרדנו יעניק לכם שירות אישי אשר יותאם לצרכים העסקיים שלכם, ויעזור לכם לבחור את המדינה המתאימה ביותר עבורכם, בה תהיו זכאים להקלות המס הרבות ביותר. 

משרדנו נמצא בקשרים עם רואי חשבון ועורכי דין בכל רחבי העולם, על מנת לתת את הייעוץ המשפטי המהיר, המדויק והמקצועי ביותר שקיים. הליווי של משרדנו לא מסתכם בשלב ההקמה, אלא ממשיך גם בהתנהלות היום-יומית של החברה לאחר מכן, כך שיש לכם כתובת לכל שאלה או בעיה, כי אנחנו מלווים אתכם לאורך כל הדרך.

שאלות? השאירו פרטים ונשמח לעזור