ליטיגציה מסחרית ומשפט מסחרי

ליטיגציה היא אומנות הייצוג בבתי משפט. היכולת לבצע חקר עובדות, בדיקתן, בחינתן מול פסקי דין, תקדימים ודיונים קודמים בבתי משפט, הוא מלאכת מחשבת וכשמבוצע בצורה מקצועית, יכול להניב הכרעות בדין. ככל שהיא נוגעת לעולמות המסחריים, איכות הייצוג המשפטי, משמעותו ערך כספי, כלכלי ואף ארוך טווח משמעותי מאוד.

כך, ליטיגציה מסחרית היא ליווי החברה, התאגיד או היישות במחלוקות וסכסוכים משפטיים הנובעים מחוזים, התקשרויות או התנהלות עסקית בין שני צדדים או יותר.

משרדנו בעל ניסון רב שנים בתחום ליטיגציה מסחרית, משפט מסחרי, קרי ייצוג חברות בבתי המשפט בישראל. המומחיות שלנו היא בליטיגציה מסחרית על כל רבדיה: החל מהקמת חברות ושותפויות בארץ ובחו"ל, ניהול משא ומתן ועריכת חוזים מסחריים מורכבים, כגון: הסכמי רישוי, שיתופי פעולה, חוזי ספקים ולקוחות ועוד. כמו כן, משרדנו מעניק ייעוץ משפטי לתאגידים, בין השאר בנושאי מיזוגים ורכישות, פירוק חברות וכו'. 

מחלקת הליטיגציה המסחרית במשרדנו מלווה את החברות הגדולות במשק הישראלי, לצד תאגידים, רשויות וגופים ציבוריים.

עורכי הדין במשרדנו, המחזיקים בניסיון עתיר שנים בתחום ליטיגציה מסחרית, מעניקים שירות משפטי אשר משלב הבנה עסקית יחד עם הבנה משפטית, שילוב אשר מאפשר לנו לתת ללקוחותינו את הליווי המשפטי המיטבי, תוך התחשבות בצרכיהם העסקיים, והתאמתו באופן אישי לכל לקוח ולקוח.

הייחודיות שלנו בעולמות ליטיגציה מסחרית

הייחודיות של הטיפול בתחום ליטיגציה מסחרית במשרדנו הוא הראייה העסקית יזמית, מעבר רק למשפטית. כלומר, עורכי הדין במשרד ישאפו תמיד לאתר את הפתרון המשפטי שהוא הטוב ביותר מבחינה מסחרית לחברה ולא רק מבחינה משפטית. 

המחלקה המסחרית במשרדנו עובדת בשיתוף פעולה מלא עם שאר המחלקות במשרד, לרבות: מחלקת הליטגציה, הנדל"ן וההייטק, על מנת להעניק ללקחותינו את השירות המשפטי האיכותי והמקיף ביותר שקיים כיום. 

משרדנו לוקח חלק בעסקאות רבות ומגוונת החל מייצוג חברות פרטיות, וכלה בייצוג קרנות הון סיכון בינלאומית בעלות פעילות ענפה ומשמעותית ביותר.

שאלות? השאירו פרטים ונשמח לעזור