משפט ימי ואווירי

משרדנו הוא אחד ממשרדי הבוטיק המובילים בתחום משפט ימי ואווירי. משרדנו מייצג, בין השאר, חברות ספנות, חברות שילוח ועמילות מכס בינלאומיות, ספקים, יבואנים, יצואנים ועוד. הליווי שלנו בעולמות משפט ימי הוא המקיף והמקצועי, כולל מגוון רחב ומקיף של סוגיות והיבטים משפטיים מורכבים הקשורים לתחום המשפט הימי והאווירי, בינהם: סוגיות חוזיות, סכסוכים עסקיים, סוגיות לוגיסטיקה, לרבות השהייה ואחסון סחורות, סוגיות ביטוחיות ועוד.

לאיזה קטגוריה משפטית משתייך משפט ימי ומשפט אווירי?

משפט ימי הוא חלק בלתי נפרד מעולמות המשפט הבינלאומי. חוקים, תקנות ושינויים בעולמות משפט ימי, נוגעים ליחסים שבין כלי שייט לבין מדינות.

איזה שירותי משפט ימי מעניק GBK?

משרדנו מעניק ליווי מקיף ורחב ללקוחותיו, בין השאר, בעסקאות לרכישה ומכירה של אוניות וכלי טיס, ייצוג בתביעות, יעוץ שוטף לעסקאות יבוא ויצוא, ניסוח הסכמים מסחריים, כגון: הסכמי קונפרנס, הסכמי מיזמים והסכמי הפצה, ליווי משפטי בסוגיות הנוגעות לשילוח וביטוח ימי ואווירי, לרבות ביטוח אחריות מקצועי, וביטוח בנושאי פיצוי ושיפוי. וכן, ייעוץ שוטף בנושאי חכירה ומטעני דלקים, תביעות נזיקין עקב תאונות ימיות ואוויריות שנגרמו לגוף או לנפש או נזקים שנגרמו לכלי שיט וטיס, ועוד.

המשרד הצליח לרכוש במהלך השנים ניסיון וידע רב בשילוב של חשיבה יזמית, ששמו אותו בחוד החנית של משרדי הבוטיק בישראל שעוסקים בתחום ייחודי זה.

משרד GBK מייצג ומלווה כיום את חברות עמילות המכס והשילוח מהמובילות בישראל, בעסקיהם בכל רחבי העולם, ונותן להם ייעוץ משפטי מקצועי ויצרתי שמאפשר להם להרחיב את פעילותהם הבינלאומית הענפה.

מדוע חשוב לבחור במשרד עורכי דין מומחה משפט ימי?

לכאורה, נראה מבחוץ כי משפט ימי הוא עוד תת תחום של המשפט המסחרי והליטיגציה המסחרית. בפועל, זה אינו המצב. עולם הימאות דורש היכרות, ידע והבנה מעמיקה. נושאים כמו שילוח, עמילות מכס ומעבר בין יבשתי של סחורות, נוגע לעולמות הבינלאומיים שמשרדנו עוסק בהם.

לא פעם, הניסיון שלנו בייצוג חברות בבתי משפט בתחום משפט ימי בא לידי ביטוי ברעיונות יצירתיים, תובנות וערך עסקי ומסחרי. כך גם בכל הנוגע לעולמות המשא ומתן והדרישות לפיצויים עבור לקוחותינו.

למשרדנו מומחיות בסוגיות משפט ימי הנוגעות בקורונה

בעקבות משבר הקורונה חלו שיבושי אספקה רבים בכל העולם. כל זאת לצד זינוק במחירי ההובלה הימית שהתבטאו במחסור במכולות. התוצאה הישירה של המצב היא עיכובים בקבלת סחורות אצל ספקים, כשלעתים איחור במועדים מייצר נזקים גדולים מאוד. משרדנו ליווה מספר יבואנים, מהגדולים במשק הישראלי ובהצלחה רבה בהגשת תביעות ובייצוג בנושאי משפט ימי.

 

שאלות? השאירו פרטים ונשמח לעזור