השאר פרטים ונחזור אליך

  השאר פרטים ונציג יצור איתך קשר

  נדל”ן

  משרד עורכי הדין GBK - גלזר בכר קלינבוים
  שיתוף:

  נדל"ן

  ל-GBK ידע ומומחיות ארוכת שנים במתן ייעוץ משפטי ליזמי נדל"ן וקבלנים. המשרד מומחה בתחום ייעוץ משפטי בינלאומי ליזמי נדל"ן במדינות ארה"ב ואירופה ומחזיק בשורה של שיתופי פעולה עם משרדי עורכי דין בינלאומיים במדינות היעד

  בניגוד למה שרבים נוטים לחשוב, תפקידו של עורך הדין בעולמות הנדל”ן, מקרקעין ובנייה אינו מסתכם בלבד ביצירת חוזים והסכמים משפטיים שיבטיחו את ההגנה הטובה ביותר לצד המיוצג בעסקה. זה כמובן הנושא הראשון החשוב ביותר, אך הוא חלק מהתמונה. כי הרי מה יועיל לאותו יזם אם הוא מוגן משפטית בצורה מלאה, אבל צורת ההסכם מפחיתה את דרגות החופש שלו בביצוע הפרויקט או נתפסת ככזו שלא מביאה למימוש מלא של הפוטנציאל העסקי הנוכחי והעתידי – והרווחים.

  כאן נדרשת גישה וחשיבה שונה לגמרי, הדרך לייצר הסכמים עם צד יזמי וחשיבה עסקית היא המומחית של משרד גלזר, בכר קלינבוים. הערך המוסף בייעוץ משפטי בתחומי הנדל”ן הוא ההבנה העמוקה של עולמות היזמות והבנייה ממש מרצפת היזם או הקבלן.

  ההבנה והידע מסייעים לנו לייעץ ללקוחות קודם כל מרצפת המשפט, אבל תוך כדי חבישת המשקפיים של היזם וכך נוצרת סינרגיה ותפיסה מלאה ושלמה של האינטרס המלא. מאחר והמתודולוגיה הזאת עובדת כבר מספר שנים, אנחנו יודעים לספר ששביעות הרצון ממנה היא גדולה מאוד.