השאר פרטים ונחזור אליך

  השאר פרטים ונציג יצור איתך קשר

  משפט בינלאומי

  משרד עורכי הדין GBK - גלזר בכר קלינבוים
  שיתוף:

  משפט בינלאומי

  משרד GBK מומחה בשורה של תחומים במשפט בינלאומי החל מהקמת חברות מעבר לים ועד לכריתת הסכמים בין משקיעים ועוד

  עם הגלובליזציה, התקדמות הטכנולוגיה בישראל ובעולם, הצורך של יותר ויותר חברות הוא לקבל שירותי ייעוץ משפטי בינלאומי. מאחר ולמדינות שונות, חוקים שונים, ישנה חשיבות גדולה מאוד לניסיון והכרת החוקים והחקיקה הבינלאומיים.

  האתגר של חברות עסקיות בפניה למשרדי עורכי דין מעבר לים הוא הצורך בהכרת הדין הישראלי וגם הדין הבינלאומי. פה נכנסת המומחיות והידע שלנו בהכרת המשפט המקומי וכן בהכרת החוקים הבינלאומיים במדינות רבות בהן לחברות ישראליות מתקיימת פעילות עסקית.

  משרדנו צבר ניסיון רב במדינות יעד מרכזיות עבור חברות ויזמים ישראלים כמו ארה”ב, גרמניה וספרד. בנינו רשת של מומחים בנושאים שונים שנוגעים לחברות ואנחנו ממוקדים בהשאת הערך עבור צרכים שונים של לקוחות ממגוון ענפים החל מסטארטאפים והייטק ועד ל

  ב-GBK עורכי דין עם רישיונות עריכת דין במדינות ארה”ב ואירופה, כמו גם שיתופי פעולה עסקיים ומסחריים עם משרדי עורכי דין במגוון רחב של מדינות. הצורך בשיתופי פעולה עם משרדי עורכי דין בינלאומיים נובע מתוך הצורך לידע, מומחיות ומקצועיות במדינות יעד ספציפיות, הכרת החקיקה ושינויי החקיקה המקומיים כדי לתת את השירות המקצועי והרלוונטי ביותר.