השאר פרטים ונחזור אליך

  השאר פרטים ונציג יצור איתך קשר

  ליווי משפטי ליזמי נדל”ן חו”ל וישראל

  שיתוף:

  ליווי משפטי ליזמי נדל"ן חו"ל

  משרדנו הוא מבין המובילים בישראל בייצוג של פרויקטי השקעות נדל"ן בחו"ל ורשם הצלחות משפטיות משמעותיות

  בעשור האחרון תחום השקעות נדל”ן חו”ל צבר תאוצה בישראל, יחד עם זאת עם הנהירה של יזמי נדל”ן חו”ל להשקעות מעבר לים, עלו סוגיות משפטיות שונות. כשהשקעות מתבצעות מעבר לים, בסביבה שהיא איננה מקומית ומעט לא מוכרת, היזמים והרוכשים מחפשים ביטחון מקסימלי ומי שידאג לכספם, כאן אנחנו נכנסים לתמונה ומפעילים מגנונים שונים שמטרתם להגביר את הוודאות.

  בעשור האחרון משרדנו מעניק שירותים לשורה של חברות להשקעות נדל”ן חו”ל וליזמי נדל”ן ישראלים המקימים פרויקטי נדל”ן בחו”ל במבנים משפטיים שונים. ליווינו יזמי נדל”ן שביצעו השקעות בהיקפים של מאות מיליוני דולרים בארה”ב ואירופה עבור רוכשים ישראלים וכן את חשבונות הנאמנות של אותם הפרויקטים.

  הניסיון והידע שצברנו, מקנה לנו מנעד רחב של יכולות, הבאות לידי ביטוי, בין היתר, בהקטנת הסיכונים בכל פרויקט ופרויקט.

  מטרתנו, בתור משרד עורכי דין בתחום של השקעות נדל”ן חו”ל הוא בראש ובראשונה לייצר מבנה משפטי שמגן על היזם הישראלי של הפרויקט ועל הרוכשים ששילמו ממיטב כספם. אנחנו עושים את כל זה מתוך חשיבה יזמית ועסקית כדי לאפשר חופש פעולה מקסימלי וניצול הזדמנויות להשקעות נוספות או השבחת הפרויקט.

  ליווי משפטי ליזמי נדל”ן בישראל

  מחלקת ליווי משפטי ליזמים וקבלנים במשרד עורכי הדין גלזר בכר קלינבוים ושות’ היא מומחית במגוון רחב של סוגיות משפטיות הנוגעות לכל תהליך הייזום, החל ממשא ומתן משפטי על רכישת קרקעות או מול דיירים בהתחדשות עירונית, ועד לשלב מסירת המפתחות לדיירים.

  הידע והניסיון הבינלאומי שצברנו עם השנים, מאפשר לנו גם לראות את הסוגיות המשפטיות בצורה רחבה וחדשנית יותר, כזו שמציעה ערך מוסף גבוה יותר בכל ייצוג משפטי לקבלנים, או ליווי קבלנים בהסכמי מכר.

  יתרון נוסף של משרד עורכי הדין גלזר בכר קלינבוים הוא סינרגיות בין תחומי המומחיות של המשרד. עולם הנדל”ן, לרוב, לא מסתכם רק בפרטים טכניים נקודתיים של הפרויקט, אלא יש לו לעתים נגיעה לעולמות משיקים. הידע בתחומי הליטיגציה המסחרית, הקמת חברות ואפילו עולמות הסטארטאפים, מאפשרים פתרונות יצירתיים וכאלה שמניבים ערך תדמיתי גבוה ובוודאי שערך כלכלי מוסף על פני אפשרויות אחרות.

  אם אתם יזמי נדל”ן ישראלים המחפשים משרד עורכי דין עם חשיבה יצירתית מחוץ לקופסה, שלא רק מסתכלת על האתגר מהמקום המשפטי,  אלא העסקי, אז בוודאי שמקומכם איתנו. ייעוץ משפטי לקבלנים במשרד גלזר בכר קלינבוים, מייצר פתרונות משפטיים מעולים, אבל גם כאלה שמייצרים גם הזדמנויות עסקיות ומסתכלות על הקבלן או יזם הנדל”ן כחברה עסקית שמעוניינת להרחיב פעילות. לא פעם, יצרנו ללקוחות שיתופי פעולה עסקיים, עם לקוחות המשרד שיצרו ערך גדול ורחב לכל הצדדים. אנחנו מאמינים שבעולמות הנדל”ן קיימות אפשרויות רבות לשיתופי פעולה כאלה.