השאר פרטים ונחזור אליך

  השאר פרטים ונציג יצור איתך קשר

  ליווי חברות הייטק וסטארטאפים

  ליטיגציה מסחרית
  שיתוף:

  ליווי משפטי לחברות הייטק וסטארטאפים

  משרדנו מומחה בליווי חברות הייטק וסטארטאפים בכל השלבים

  חברות הייטק מתמודדות במאה ה-21 עם מגוון רחב של שינויים טכנולוגיים, בתוך עולם שנמצא בהפרעה מתמדת. מנהלים בכירים בהייטק נדרשים לסוגיות בינלאומיות והסכמים מול חברות מקומיות ובינלאומיות, לשיתופי פעולה ובנושאים שהם עומדים תמיד בתפר שבין הפיתוח העסקי לצדדים המשפטיים.

  כיום נדרשת חשיבה יזמית מחוץ לקופסה בכל הנוגע בתחום ייעוץ משפטי לחברות הייטק. הגישה המשפטית המסורתית דוגלת קודם כל במציאת הפתרון שיספק את ההגנה המשפטית הטובה ביותר האפשרית, אך גישה זו מאידך, פוגעת לעתים בחופש העסקי הלגיטימי. כך נמנעות מהחברה מימוש של הזדמנויות עסקיות מצוינות. הגישה במשרד GBK היא לספק את ההגנה המשפטית הטובה ביותר האפשרית, אך לייצר את דרגות החופש הגבוהות ביותר לקיום עסקים ופיתוח עסקי.

  חברות הייטק רבות נהנות כיום מהגישה שלנו והתוצאה היא נגישות רבה יותר לעסקאות והזדמנויות. כל אלה באים לידי ביטוי בשורה התחתונה.

  שירותים משפטיים לסטארטאפים מהשלבים הראשונים: ליווי יזמי סטארטאפים והון סיכון

  ליזמים בשלבים הראשונים ישנן עשרות רבות של משימות דחופות. החל מכתיבת תכנית עסקית, גיוס משקיעים, גיוס צוות מייסד, השקעות ראשונות ועוד, נושא שלעתים נוטים להקל ראש בחשיבותו הוא הייעוץ המשפטי וכריתת הסכמים בין שותפים ומשקיעים בסטאטרטאפים. ייעוץ משפטי לסטארטאפים הוא אחד מתחומי ההתמחות הבולטים של משרדנו שהשותפים בו מגיעים מרקע יזמי והם בעלי חשיבה עסקית מובהקת, לצד הייעוץ המשפטי.

  ייצוג משפטי וייעוץ משפטי בהסכמי השקעה בסטאטרטאפים

  משרדנו מעניק ליווי משפטי מלא לסטארטאפים בכל השלבים, החל משלב ההקמה, SEED , PRE-SEED, וכן בכל סבבי הגיוס הבאים והשלבים המאוחרים.

  הייעוץ המשפטי הוא נושא חשוב מאוד לסטאטרטאפים וחברות טכנולוגיה, החל מרגע ההחלטה להקים חברה ולחבור לשותפים ובהמשך בחוזים מול משקיעים, אנג’לים, קרנות הון סיכון ועוד. כך לדוגמה, גם הסדרת היחסים, תחומי האחריות, חלוקת המניות והתפקידים הניהוליים, במסגרת חוזית, יש לה חשיבות רבה ומכרעת. כך שלכל הפחות, על יזמים לבחון ולהתייעץ עם עורך דין, טרם קבלה של החלטות שונות שיהיו להן השלכות משפטיות בעתיד.

  הניסיון של גלזר בכר קלינבוים: חממה משפטית של סטארטאפים

  משרדנו הקים חממה משפטית ליזמים, קרנות הון סיכון וסטארטאפים שבה חברים למעלה מ-250 סטארטאפים שזוכים לייעוץ משפטי בהיקפים כאלה ואחרים. המטרה של החממה היא לנהל ולשתף ידע משפטי בין יזמים.