שירותי ליטיגציה מסחרית – ייצוג חברות בבתי משפט

משרדנו מומחה בייצוג חברות מסחריות בבתי משפט ובעל ניסיון, ותק ומסורת בתחום זה. הייחודיות של משרד עורכי הדין גלזר בכר קלינבוים היא ברוח היזמית והחשיבה על הפתרונות והייצוג מהזווית המסחרית ולא רק המשפטית גרידא. אותה חשיבה שאינה רק משפטית, היא ייחודית מאוד בנוף של עורכי הדין בישראל.

היתרונות המובהקים שלנו מסייעים לחברות להגיע לפתרונות יצירתיים בבתי המשפט, כאלה  שחוסכים עבורם ממון רב ואף מייצרים הזדמנויות חדשות.

הראייה היזמית מאפשרת לנו להתכונן לדיונים בבתי המשפט ולבצע את חקירת העובדות, בדרך ייחודית, כזו שמפתיעה פעמים רבות את הלקוחות בעובדות חדשות ואת הצדדים בדיון המשפטי.

מהי ליטיגציה מסחרית?

רק חלק מעורכי הדין מייצגים לקוחות בבתי משפט, מדובר על מומחיות ההופעה בבתי משפט שהיא שונה לעתים, מהייצוג המשפטי הרגיל. עורך דין מומחה בתחום ליטיגציה מסחרית צריך להיות בקיא ובעל ידע רב בכל נושאי הכלכלה והמסחר.

יכולת חשובה נוספת בתחום ליטיגציה מסחרית הוא להיות בעל יכולת לתפוס את תשומת לב השופטים, ולזכות או לכבוש את אמונם עם טיעונים חזקים ומבוססים. עליו לדעת לנתח את התשובות של כל הנוכחים בדיון בבית המשפט בזמן אמת, ולהציע לעתים ממש באותה העת את הפתרון המתאים, בצורה הטובה ביותר עבור הלקוח. כמו בשאר התחומים המשפטיים, גם בתחום הליטיגציה המסחרית חלק גדול מהצגת המקרה של הלקוח נעשה בכתב, ולכן על הליטיגטור המסחרי להיות בעל יכולת ביטוי והתנסחות בכתב ברמה גבוהה.