סוגי השירותים המשפטיים שלנו

משרדנו מעניק מנעד רחב של שירותים משפטיים החל מתחומים כמו ליטיגציה מסחרית (ייצוג חברות בבתי משפט), הקמת חברה בארה”ב, בניית הסכמי משקיעים, כריתת חוזים בינלאומיים והקמת קרנות השקעה.

המומחיות הכלכלית והבינלאומית של המשרד, עוברת דרך עסקאות חובקות עולם והכרת הדין במדינות רבות ברחבי העולם. הידע המשפטי הבינלאומי מאפשר לנו לייעץ לחברות ישראליות שפועלות בשוקי חו”ל, אבל לא רק. הידע וההיכרות שלנו עם העולם העסקי, כיזמים סדרתיים וכמי שצברו גם ניסיון עסקי, מעניק ערך מוסף בהבנת הצרכים של חברות ישראליות.

מומחים משפטיים בעולמות היזמות לסוגיה

מה שמייחד את המשרד בנוף של משרדי עורכי הדין, הוא עומק והבנה בעולמות היזמות. כשאנחנו מעניקים ייעוץ משפטי ליזמים מכל הסוגים, אנחנו מסתכלים על הצורך ממקום שבו עולם המשפט צריך לשרת את היזמות ולא המצב ההפוך שבו נתקלים, יזמים בדרך כלל, בחשיבה של עולם המשפט צריך להגביל את עולמות היזמות.

אנחנו מסתכלים על פתרונות הבעיה כיזמים מול יזמים, ולכן יודעים לגדר ולהגדיר את הסיכונים הנכונים עבור היזם, על מנת שיוכל לפרוח במסגרת נטילת סיכונים הגיונית וסבירה.

מעטפת משפטית ליזמי נדל”ן חו”ל

אנחנו מומחים בליווי משפטי של חברות המציעות למשקיעים פרויקטי נדל”ן מעבר לים.

היכולת שלנו ללוות יזמי נדל”ן ישראלים בחו”ל נוגעת החל משלב הרעיון והפרויקט הנדל”ני, לצרכי בדיקת הנאותות של נכסים מעבר לים, הקמת חברת LLC או מבנים משפטיים אחרים ולבסוף כריתת הסכמי משקיעים בחברות הפרויקט.

שירותים משפטיים מרחוק (אונליין)

עולם השירותים המשפטיים אונליין הולך וצובר תאוצה במהלך השנים האחרונות. הסיבות לכך הן מגוונות. הסיבה הראשונה היא בעיקר חיסכון בזמן וביורוקטיה. אם פגישה במשרד עורכי דין דורשת תיאום, הגעה ולעתים גם המתנה ממושכת. שירותי אונליין הן פתרון טוב, עבור מי שיכולים לגשר על הצורך המקצועי בעורך דין וזקוקים לייעוץ מרחוק, בין אם בהסכמים, פתיחת חברה אמריקאית או כל דבר אחר.

עם זאת, חשוב להדגיש שלשירות אונליין גם חסרונות. בסוגיות שהן מורכבות ולא שגרתיות, חשוב להיוועץ בעורך דין שבוחן אותה.